Dėl multimedijos grotuvo

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Dėl multimedijos grotuvo

Postby Artūras » Wed Feb 24, 2010 6:51 pm

As visitek nesuprantu kam tada pirkti dar ta Multimedia grotuva jei prie jo reikia jungti PC, ar notebook'a. Tai tiesiai prie TV pasijunk tu ta kompa ir bus rami galva, ir dar pinigu sutaupysi. Nu nebent HDD isoriniam filmu turi ir nejungi PC, bet va atsisiunti filma , reikia pajungti hdd isikelti perjungti vel i ta grotuva. :D Nors senesnis PC nepavilks HD filmu.
O tai ką aš ir sakau?
nuo laptopo jungti nėra prasmės, nes iš karto patį laptopą galima pajungti prie TV per HDMI :) Nebent jis jos neturi.
Galima iš karto saugoti tinkle, tam diske, net nereikės perkėlinėti, failas bus iš karto pasiekiamas per Wi-Fi.
Arba, jei PC toliau nuo TV arba iš viso kitam kambaryje? O laptopo neturi (nejaugi pirksi tik dėl to, kad jungtum prie TV filmams žiūrėti?). Tuomet jis labai praverčia, negu brūžinant DVD diskus ;)
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Dėl multimedijos grotuvo

Postby Atlantas » Wed Feb 24, 2010 7:19 pm

Kam jungti kompiuterį?
Aš esu pasijungęs 1TB HDD. Permetu į jį bet kokio formato filmus, ir žiūriu.

vytis
Posts: 168
Joined: Wed Jun 06, 2007 8:49 pm

Re: Dėl multimedijos grotuvo

Postby vytis » Fri Mar 19, 2010 7:01 pm

Mane užkabino tas AL460, tačiau norėčiau gauti 5.1 garsą (nesinori tą patį garsą girdėti per visas kolonėles. Gal turite parekomenduoti ką nors panašaus, bet kad būtų galima prijungti 5.1 kolonėles?


Return to “Muzika, video, foto, kinas”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 101 guests