"klass"

kazN
Posts: 261
Joined: Thu Jan 28, 2010 5:51 pm

"klass"

Postby kazN » Sat Jan 30, 2010 12:56 pm

Siūlau pažiūreti šį filma.
Veiksmas vyksta mokykloje, kai vienoje klaseje yra tyčiojamasi iš 1 mokinio (Joseph). Praėjus šiektiek laiko į nuskriaustojo pusę perėjo 1 žmogus(Kaspar), kuris kažkada iš jo šaipėsi taippat. Tačiau tai tik paaštrina situacija. Galių galiausiai pradeta tyčiotis iš jų abiejų, kol galu galiausia, tai privede prie to, kad tie 2 vaikinai, sušaudo savo klasiokus. Liko gyva tik 1 mergina, kurią mylėjo antrasis vaikinas(Kaspar), nes neleidžia jos nušauti. Paskutiniame epizode jie turėjo nusišauti, bet antrasis vaikinas(Kaspar) to neišdrysta padaryti.

Štai paskutine sitacija šiame filme (susišaudymas):
http://www.youtube.com/watch?v=9vUfTWfPVCc

P.S. Filmas paremtas tikrais faktais. Viskas vyko estijoje.

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: "klass"

Postby Artūras » Sat Jan 30, 2010 6:17 pm

Žiaurokas filmas...
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

User avatar
RollingStone
Rašytojas
Posts: 1657
Joined: Thu Oct 23, 2008 7:45 pm

Re: "klass"

Postby RollingStone » Sat Jan 30, 2010 6:27 pm

Bet tai tu pavarai :lol: , papasakoja visą turinį, o dabar prašom žiūrėkite. :lol:

P.S. specialiai filmų reklamai sukūriau temą.

http://www.computerbild.lt/forumas/view ... 41&t=22709

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: "klass"

Postby Atlantas » Sat Jan 30, 2010 6:32 pm

Bet tai tu pavarai :lol: , papasakoja visą turinį, o dabar prašom žiūrėkite. :lol:
Ten tik paskutinė scena, nesuprastum nieko jei nebūtų papasakojęs :)

kazN
Posts: 261
Joined: Thu Jan 28, 2010 5:51 pm

Re: "klass"

Postby kazN » Sat Jan 30, 2010 7:30 pm

Bet tai tu pavarai :lol: , papasakoja visą turinį, o dabar prašom žiūrėkite. :lol:

P.S. specialiai filmų reklamai sukūriau temą.

http://www.computerbild.lt/forumas/view ... 41&t=22709

aš tiesiog papasakojau iš ko kilo šitoks vaikinukų "siautėjimas" mokykloje. Čia ne paskutinė scena, paskutinėje Joseph ir Kaspar turėjo nusišauti ties 1....2....3..., bet Kaspar nepasiryžo tam.

Aš tiesiog noriu parodyti kas per situacija darosi šiais laikais. Neperseniausiai Lietuvoje 17-etis vaikinas pasikorė neišlaikęs įžeidinėjimų, ne gana to, 3 jo klasiokai šaipėsi iš jo, kai jis buvo nešama karste per laidotuves...

Galbūt privers skaitančius susimastyt... :?

User avatar
RollingStone
Rašytojas
Posts: 1657
Joined: Thu Oct 23, 2008 7:45 pm

Re: "klass"

Postby RollingStone » Sat Jan 30, 2010 7:43 pm

aš tiesiog papasakojau iš ko kilo šitoks vaikinukų "siautėjimas" mokykloje. Čia ne paskutinė scena, paskutinėje Joseph ir Kaspar turėjo nusišauti ties 1....2....3..., bet Kaspar nepasiryžo tam.

Aš tiesiog noriu parodyti kas per situacija darosi šiais laikais. Neperseniausiai Lietuvoje 17-etis vaikinas pasikorė neišlaikęs įžeidinėjimų, ne gana to, 3 jo klasiokai šaipėsi iš jo, kai jis buvo nešama karste per laidotuves...

Galbūt privers skaitančius susimastyt... :?
Jau viską papasakojai, jau galiu žiūrėti? :D
Na kadras konkretus, daviau pastabą, kad nepasakotų, tai jis atėjęs, palauk dar ne viską pasakiau, čia ne paskutinė scena, o vat paskutiėnje scenoje :lol: :lol: :lol:

P.S. žinau iš jūsų dar daug kas mokosi vidurkėj. Pasipasakokit ar dažnai pasidaužot snukius. Įdomu, nes senai pabaigęs, tai nežinau kokia ten situacija. Purvasklaida sako, kad žiauru, o kaip iš tikrųjų?
P.P.S. nesenai mano buvusioje vidurkėje buvęs mokinys (dabar jam 20m.) sulaužė mokytojai ranką, rašė apie tai lrytas.


Return to “Muzika, video, foto, kinas”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 68 guests