fotoaparatas atsparus vandeniui

sviatooj
Posts: 12
Joined: Thu Jul 31, 2008 9:17 pm

fotoaparatas atsparus vandeniui

Postby sviatooj » Mon Aug 16, 2010 9:25 pm

Sveiki. Ar verta pirkti fotoaparata, kuris yra atsparus vandeniui?. Vanduo yra vienas didziausiu mano pomegiu, tad noreciau nusipirkti fotika, galinti filmuoti ir fotografuoti po vandeniu/vandenyje. Ar nebus, kad po 5 "maudyniu" teks su tokiu daikciuku atsisveikinti. Gal patys toki turite? Siuo metu i aki krito FujiFilm - XP10, na bet as dar nezadu pirkti, veikiausiai nusipirkciau kita vasara, apziurejas daugiau vandeniui atspariu modeliu. Gal turite tame patirties ir galite man placiau papasakoti, gal tokiem fotikam yra dideliu minusu. Aciu uz pagalba. :)

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: fotoaparatas atsparus vandeniui

Postby Atlantas » Mon Aug 16, 2010 9:41 pm

Aš irgi galvojau kažką panašaus pirkti, bet kažkaip persigalvojau, nes prie to vandens retai nueinu, nors ir prie jūros gyvenu :D
Šiaip jei dažnai leidi laiką prie vandens, tai aišku kad pirk, bet patarčiau imti šitą, na žinoma jei daugiau filmuosi nei paveiksluosi.
Filmavimui yra ir dar geresnių kamerų, bet tą kur parodžiau teko išbandyti, tai tikrai patiko, ir vaizdo kokybė, ir šiaip toks tvirtas atrodo, ne koks griuvena. :D


Return to “Muzika, video, foto, kinas”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron