Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Įdomūs tinklapiai, vertingi patarimai, linksmi pokštai
User avatar
giga_shadow
Posts: 333
Joined: Wed Jun 04, 2008 5:47 pm

Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Postby giga_shadow » Fri Aug 28, 2009 7:17 pm

Sukūriau šią temą, nes dabar manau tai yra aktualu. Juk kažkada vistiek reiks pereiti į skaitmeninę televiziją, nes analoginė bus išjungta. Mano žiniomis, tiekėjų yra nedaug. Teo, Viasat ir t.t. Galbūt kuris nors jau naudojatės skaitmeninę televiziją. Kuri geresnė? Kuri pigesnė? Kuri kokybiškesnė? Pasiūlykite tiekėjus ir planus, galime ir padiskutuoti. Man asmeniškai, ši tema reikalinga, nes greit pereisiu į skaitmeninę TV, todėl prieš pradedant pirkti ir naudotis, noriu sužinoti kuri geresnė.

P.S. Jei moderatoriai sutiks, prašau padaryti šią temą svarbia, nes tikriausiai ir kitiems bus ji aktuali.

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Postby EdgeLuxe » Fri Aug 28, 2009 7:33 pm

Prašom. Manau viasat. Apie kitus blogų atsiliepimų girdėjau.

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

vatti
Posts: 32
Joined: Mon Aug 24, 2009 4:26 pm

Re: Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Postby vatti » Fri Aug 28, 2009 7:45 pm

Turiu viasat'ą viskas normaliai tik aš esu futbolo fanatikas, tai viasat sport baltic futbolo per mažai rodo

User avatar
giga_shadow
Posts: 333
Joined: Wed Jun 04, 2008 5:47 pm

Re: Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Postby giga_shadow » Fri Aug 28, 2009 7:50 pm

Gal papasakotumėt tuos atsiliepimus?:D ar bent linką numest į jį?

User avatar
giga_shadow
Posts: 333
Joined: Wed Jun 04, 2008 5:47 pm

Re: Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Postby giga_shadow » Sat Aug 29, 2009 9:49 am

Mano nuomone, geriausia tiekėja yra Teo. Ji siūlo Galą, kuri mano manymu geriausia iš visų planų ir galimybių. Ji gana nebrangi, ir yra daug galimybių, daug kanalų. Ką manot?

vatti
Posts: 32
Joined: Mon Aug 24, 2009 4:26 pm

Re: Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Postby vatti » Sat Aug 29, 2009 11:17 am

Nu ką galoj yra apie 75 kanalai, o viasat'e apie 2315 jei gerai atsimenu ir kainuoja 39lt/menesiui.

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Postby EdgeLuxe » Sat Aug 29, 2009 11:19 am

Na o bet kortelės atskirai pirk kur pagal contentą rūšiuojamos?

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

User avatar
Ms7
Posts: 461
Joined: Mon Jan 26, 2009 8:11 pm
Location: Kaunas

Re: Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Postby Ms7 » Sat Aug 29, 2009 2:32 pm

Daugiau nei du metus turėjau Viasat, ir pusantrų turiu Skaitmeninę Mikrovisatą. Vieną dieną Grįžtu iš atostogų - VIASAT rodo, jog kortelė netinkama. Paskambinu - sako nesumokėjot, nors jie patys viską nusirašinėja. Tai bankas davės davės, kol pagaliau VIASAT pamatė apmokėjmą. Per tą laikotarpį buvo įjungtas laikinas transliacijų režimas. Po savaitės vėl nerodė. pasirodo baigės laikina transliacije, ir neįjungė normalios. Atsisakyt paslaugos reikia prieš tris mėnesius, nesvarbu, kad sutarčių nėra. Tai reiškia, kad pvz. išvažiuoji į užsienį gyventi, ir dar turi pakloti 180 (dabar jau daugiau) Litų už nieką. Įmanoma nesumokėjus išsisukt, taip ir padariau. Ir šeip visokių problemų su jais buvo. Aferistai. Su Mikrovisata - Viskas gerai. Tikrai verta imti, tik gaila, kad jie naudoja Mpeg2 standartą, o ne Mpeg4. Dar gerai, kad su Mvisata galima žiūrėti be Tiunerio (priėdelio). Jei kam reiks klauskit, parašysiu ;)
Taip pat Diedukai turi Galą, tai kokybė gera, pliusas, kad visoje Lietuvoje Veikia, pvz. Nusiveži į Palangą ir Žiūri sau 40 kanalų. Taigi Mano žinomas Skaitmeninės televizijos kokybes įvertinčiau taip:
Spauskite ČIA
P.S. Visas Televizijas, kurios transliuojamos Kaune, arba visoje Lietuvoje Buvau bandęs (išskyrus INIT vaizdo kokybę). Tad jei kažkas sudomins rašykit ;)
1. Desktop PC: Intel Quad Core Inside Q9300, nVidia GeForce GT 220, 4GB RAM, 0,5 TB hdd.
2. Netbook PC: Intel Atom processor N270 1.6 Ghz, intel graphics media accelerator, 1GB RAM, 16GB SSD.

User avatar
giga_shadow
Posts: 333
Joined: Wed Jun 04, 2008 5:47 pm

Re: Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Postby giga_shadow » Sat Aug 29, 2009 3:11 pm

Negi nebūtų buvę papraščiau patalpinti dokumentą kur nors, ir numesti linką, kad galėtume apžiūrėti?
Nu nieko tokio ;]
o ta Mikrovisata veikia visoj Lietuvoj? paaiškink kodėl tame dokumente Gala viazdo kokybės ir aptarnavimo balas tik 8? manau turėtų būti didesnis... bent jau vaizdo kokybe neturėtų kas nors skųstis...

User avatar
Ms7
Posts: 461
Joined: Mon Jan 26, 2009 8:11 pm
Location: Kaunas

Re: Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Postby Ms7 » Sat Aug 29, 2009 6:52 pm

Ne taip supratai vertinimo sistemą :)
Aš vertinau, jog VIASAT kokybė geriausia, tai jai tenka 10 (100%) Balų. GALA kokybė prastesnė mano akiai ~20%, nors irgi gera, gauna 8 (-20%) Balus. Mikrovisata veikia tik Kaune, ir Kauno rajone. Šeip Rugsėjį rodys Krepšinio čempionatą per VIASAT Sport Baltic, o GALA klientams jo nerodys... Tai didelis minusas. TEO Aptarnavimo kokybė tikrai nėra labai gera, bet per krizę, vis dėlto, tai keičiasi į gerą.
1. Desktop PC: Intel Quad Core Inside Q9300, nVidia GeForce GT 220, 4GB RAM, 0,5 TB hdd.
2. Netbook PC: Intel Atom processor N270 1.6 Ghz, intel graphics media accelerator, 1GB RAM, 16GB SSD.

User avatar
giga_shadow
Posts: 333
Joined: Wed Jun 04, 2008 5:47 pm

Re: Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Postby giga_shadow » Sun Aug 30, 2009 1:20 pm

Na, aš nesu toks sporto fanatikas, namie irgi lyg tai tokių nėra, tai tas Viasat Sport Baltic nesudaro labai daug žalos. :lol:
Su kokybe nesiginčysiu, nes nežinau kaip ta Mikrovisata atrodo :D
Jei jau taip, paaiškinkite kodėl Teo aptarnavimas buvo prastesnis? mane labai domina :D

User avatar
Ms7
Posts: 461
Joined: Mon Jan 26, 2009 8:11 pm
Location: Kaunas

Re: Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Postby Ms7 » Sun Aug 30, 2009 3:10 pm

Na panašus, tiesiog Nuvažiavus Apie 13Val į MikroVisatą nereikėjo laukti, o į TEO teko apie 10 Min. palaukti. Toks ir skirtumas. Ir dar paskambinus į jų Aptarnavimo centrą mergos visai nenusimanančios apie TV nesamones kalba. O kokiame Mieste tau reikia tos TV?
1. Desktop PC: Intel Quad Core Inside Q9300, nVidia GeForce GT 220, 4GB RAM, 0,5 TB hdd.
2. Netbook PC: Intel Atom processor N270 1.6 Ghz, intel graphics media accelerator, 1GB RAM, 16GB SSD.

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Postby Artūras » Sun Aug 30, 2009 3:39 pm

Šiaip nepatariu naudotis TEO paslaugomis, jos su kiekviena diena vis prastėja... (;
Vis daugiau blogų atsiliepimų.
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

User avatar
giga_shadow
Posts: 333
Joined: Wed Jun 04, 2008 5:47 pm

Re: Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Postby giga_shadow » Sun Aug 30, 2009 7:15 pm

Aš iš Kelmės. Nu man tiesiog įdomu, kokie tie blogi atsiliepimai apie Teo?

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Geriausia Skaitmeninės TV tiekėja

Postby Atlantas » Sun Aug 30, 2009 7:24 pm

Na pagaliau pasisakei iš kur esi :)
Jau norėjau siūlyti Balticum (geriausias variantas iš visų)
Teo ir aš nesiūlau,vien jau dėl to,kad dingus internetui (kas pasitaiko ne taip jau retai),neturėsi ir televizijos :)


Return to “Interneto įdomybės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests

cron