Pigiausia nuotraukų gamyba

laimmonnas
Posts: 213
Joined: Wed Aug 23, 2006 3:30 pm
Location: Kaunas

Pigiausia nuotraukų gamyba

Postby laimmonnas » Sat Feb 17, 2007 2:59 pm

Kadangi sumaniau daryt nemažai nuotraukų, norėjau pasidomėt, kur Kaune patartumėt daryti, kuo pigiau ir kuo greičiau. Eurokos žinau, kad tikrai pigiai gamina, bet jie vietoj nedaro, todėl geriausiu atveju būna tik kitą dieną. Patarkit.

P.S. Šiaip manau, jei tema sulauktų susidomėjimo, t.y. žmonės keistųsi informacija ir apie kitus miestus, galima tokią temą padaryti "dažna"

lizunas
Posts: 231
Joined: Thu Aug 17, 2006 6:47 pm
Location: Širvintos
Contact:

Postby lizunas » Sat Feb 17, 2007 11:40 pm

Manau, gal tau tiktų http://www.fotofabrikas.lt , gal dar į 10 - tuką pateksi ir gausi FREE foto. Aš patariu tau foto fabriką

User avatar
Reaktyvinis Kulverstukas
Rašytojas
Posts: 1250
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:57 pm
Location: Anykščiai

Postby Reaktyvinis Kulverstukas » Sun Feb 18, 2007 8:50 am

Mano patarimas irgi būtų fotofabrikas.

laimmonnas
Posts: 213
Joined: Wed Aug 23, 2006 3:30 pm
Location: Kaunas

Postby laimmonnas » Sun Feb 18, 2007 11:29 am

Na fotofabriku as iki siol naudodavaus, kainos dabar neblogos, bet as domejausi labiau ne internetiniu variantu, kad nunesus uz valandos kokios pasiimt galetum

lizunas
Posts: 231
Joined: Thu Aug 17, 2006 6:47 pm
Location: Širvintos
Contact:

Postby lizunas » Sun Feb 18, 2007 2:02 pm

Aš tai nepatarčiau tau darytis nuotraukų, kurias padaro per 1 valandą arba greičiau, nes manau dė to gailėsies, arba nesigailėsi, iš kur man žinoti. Taip sakau todėl, kad ten naudojamos prastos kokybės medžiagos. Dažai prasti, FOTo popieriusirgi prastas, storumas panašus į sąsiuvinio viršelį. Daryk taip kaip tau geriau.

ufonautas
Rašytojas
Posts: 1940
Joined: Fri Dec 08, 2006 3:39 pm
Location: Area-51

Postby ufonautas » Sun Feb 18, 2007 4:12 pm

Aš tai nepatarčiau tau darytis nuotraukų, kurias padaro per 1 valandą arba greičiau, nes manau dė to gailėsies, arba nesigailėsi, iš kur man žinoti. Taip sakau todėl, kad ten naudojamos prastos kokybės medžiagos. Dažai prasti, FOTo popieriusirgi prastas, storumas panašus į sąsiuvinio viršelį. Daryk taip kaip tau geriau.
nieko panasaus nesu girdejes, siaip idomu is kur istraukei, kad prastos medziagos, o storumas tikrai ne kaip sasiuvinio virselio!!!

laimmonnas
Posts: 213
Joined: Wed Aug 23, 2006 3:30 pm
Location: Kaunas

Postby laimmonnas » Sun Feb 18, 2007 5:25 pm

Taigi ten daro tokia pacia aparatura, tik uzsakant internete viskas leciau vyksta, nes turi padare pristatyti i taskus, o i juos veza karta per diena tiktai, turbut nesi mates kaip daromos nuotraukos, o jei napadaro per valanda tai ne todel kad ilgiau gamina, o todel kad eile buna, taigi su kokybe tai neturi nieko bendra

User avatar
Kenedis
Posts: 809
Joined: Sun Jul 09, 2006 2:28 pm
Location: Jonava

Postby Kenedis » Sun Feb 18, 2007 6:42 pm

Na panašu, kad vyrukas (LIZUNAS) neturi supratimo, kaip daromos
nuotraukos.

Kaip didelę paslaptį aš jam galiu pranešti, kad tradicinėje fotografijoje
jokie dažai nenaudojami, fotopopierius ryškinamas ryškaluose.
Fotopopieriaus kokybė irgi visur yra standartinė, jei užsinorėtum
blogo fotopopieriaus, tau reikėtų važiuoti į Rusiją jo parsivežti.
Taip jau nebūna, kad niekaip nebūtų...
Vistiek kaip nors būna!

ŠVEIKAS

Manxboy
Posts: 679
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:19 pm
Location: Panevėžys
Contact:

Postby Manxboy » Sun Feb 18, 2007 7:30 pm

Aš tai nepatarčiau tau darytis nuotraukų, kurias padaro per 1 valandą arba greičiau, nes manau dė to gailėsies, arba nesigailėsi, iš kur man žinoti. Taip sakau todėl, kad ten naudojamos prastos kokybės medžiagos. Dažai prasti, FOTo popieriusirgi prastas, storumas panašus į sąsiuvinio viršelį. Daryk taip kaip tau geriau.
:lol: :lol: :lol: Čia tai tikrai prajuokinai :lol: :lol: :lol:
Turiu pažistamų kurie turi atsidarę fotoatelije, jei tau technika už 100 000 lt prasta, tai... ir nuotraukas iškart ir padaro, na kaip pažystamui, tai iškart :D
Image__Image___Image__Image

lizunas
Posts: 231
Joined: Thu Aug 17, 2006 6:47 pm
Location: Širvintos
Contact:

Postby lizunas » Mon Feb 19, 2007 5:40 pm

Aš ne apie http://www.fotofabrikas.lt kalbėjau bogai, o apie tas FOTO studiates kurios randasi prekybos centruose ir siulo mažiausias kainas ir padarymo greitį. Jei net iš Vilniaus atvažiuoja FOTO daryti,o aš gyvenu Širvintose, nes čia labai geros kokybės foto padaro

User avatar
Kenedis
Posts: 809
Joined: Sun Jul 09, 2006 2:28 pm
Location: Jonava

Postby Kenedis » Tue Feb 20, 2007 3:46 pm

Aš ne apie http://www.fotofabrikas.lt kalbėjau bogai, o apie tas FOTO studiates kurios randasi prekybos centruose ir siulo mažiausias kainas ir padarymo greitį. Jei net iš Vilniaus atvažiuoja FOTO daryti,o aš gyvenu Širvintose, nes čia labai geros kokybės foto padaro

Tikriausiai Širvintose mažiau klijentų, mažesnis skubėjimas, taigi rūpestingiau sureguliuota aparatūra, rezultate tikresnės spalvos bei
šviesumas/kontrastas. Reiklesniems klijentams tai yra svarbu, taigi
kodėl neatvažiuoti į Širvintas? Juk ne kasdien nuotraukas darome.
Taip jau nebūna, kad niekaip nebūtų...
Vistiek kaip nors būna!

ŠVEIKAS

lizunas
Posts: 231
Joined: Thu Aug 17, 2006 6:47 pm
Location: Širvintos
Contact:

Postby lizunas » Tue Feb 20, 2007 8:22 pm

Žinok Foto studijoje klientų netrūksta ir darbo fotografams per akis, aš tik sakau, kad geriau i tuos sklebimus nežiūrėti, o geriau eiti į geriaus žinomas foto studijas

User avatar
Kenedis
Posts: 809
Joined: Sun Jul 09, 2006 2:28 pm
Location: Jonava

Postby Kenedis » Tue Feb 20, 2007 10:56 pm

:D :D :D
jooo... čia geras.
visi važiuokit i širvintus! ten žmonės neskuba, gamina savaitėmis, o svarbiausia ant storo, kontrastingo kartono. tai jum ne šeip sasiuvinio popierius is vilniaus. beto, vilniečiai neturi laiko tinkamai nustatyti aparatūrą ir turbūt visiškai neatsako už blogą nuotraukų kokybę.
xe xe ;)

Vilniuje, Kaune tikrai daug foto studijų. Pabandyk užsisakyti nuotraukas įvairiose iš jų, pamatysi, koks skirtumas.
Na ir dėl ko taip tau užstrigo gerklėje tas Širvintų pagyrimas?
Juk niekas nesakė, kad žmonės specialiai dėl nuotraukų važiuoja, tai gali
būti studentai, parvažiuojantys į savo gimtą miestelį, gal buvę širvintiškiai
lankosi pas gimines ar draugus.
Taip jau nebūna, kad niekaip nebūtų...
Vistiek kaip nors būna!

ŠVEIKAS

User avatar
Kenedis
Posts: 809
Joined: Sun Jul 09, 2006 2:28 pm
Location: Jonava

Postby Kenedis » Wed Feb 21, 2007 7:38 pm

Na na, štai kaip ponas ryCHi užsivedė... Kaip supratau, čia kvepia
kriminalu, ar ne?
Jei taip, toliau diskusijoje nedalyvauju.
Taip jau nebūna, kad niekaip nebūtų...
Vistiek kaip nors būna!

ŠVEIKAS

lizunas
Posts: 231
Joined: Thu Aug 17, 2006 6:47 pm
Location: Širvintos
Contact:

Postby lizunas » Thu Feb 22, 2007 10:05 am

Kiek kartų kartosiu, kad aš nesakau važiuoti į Širvintas ir darytis foto, aš tik pasakiau kaip palyginimą, o AŠ siūliau jam ir siūlau geriau http://www.fotofabrikas.lt . Ir baigiame šitą nesamonę.


Return to “Muzika, video, foto, kinas”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron